Sleska blagajna

1. siječnja 2015. stupili su na snagu drugi propisi koji uvelike proširuju opseg ljudi koji postavljaju gospodarsku kampanju, a koji će biti podvrgnuti obveznim evidencijama na blagajni posnet bingo hs ej. Od početka će mnoge dame morati kupiti blagajnu. Tu je mladi rashod. Budući da su prodavači blagajni dobro svjesni da će se kupci bez obzira na cijenu naći, malo smanjiti cijene. To sigurno znači značajne izdatke za investitora koji kupuje blagajnu. Znate li, međutim, da poduzetnici mogu prvi put pričekati povrat sredstava za kupnju blagajni?

FreshDepilFreshDepil - Najbolji naèin da se rije¹ite kose!

U skladu s čl. 111 odjeljak 4 osobe koje kreiraju evidenciju o kupnji i iznos poreza koji je dužan na fiskalnom iznosu, mogu od poreza odbiti troškove nastale za kupnju svih blagajni u iznosu od 90% njegove cijene, ali ne više od 700 PLN.Što trebam učiniti da dobijem povrat kupnje u blagajni? Porezni obveznik u ovom objektu mora vratiti pisanu obavijest u kojoj će se informirati o broju kupljenih blagajni. Sastavljeni su od šefa odgovarajućeg poreznog ureda. Ovo vas zahtijeva da kreirate prije nego započnete bilježiti da se predmet prodaje na iznos koji ste uključili. Imajte na umu da ako taj trenutak premašimo, nećemo dobiti povrat novca, pa vrijedi pripaziti na vrijeme. Obratimo pozornost i na činjenicu da, budući da imamo samo jednu blagajnu, ne moramo je koristiti na zasebnom obrascu - sve što trebate učiniti je predstaviti mjesto za postavljanje blagajne na prijavnici. Stoga se pripremite očito, ali da vas podsjetimo da će temelj za povrat financijske blagajne biti potvrda o kupnji (ili drugi dokaz o kupnji. Ostavimo ga.Što označava problem povrata troškova kupnje gotovine za obveznike PDV-a? Osigurajmo da porezni obveznici PDV-a mogu podmiriti kupnju blagajne samo u ugovoru o PDV-u za vrijeme u kojem su započeli bilježiti prodaju na fiskalnom iznosu. Obveznik PDV-a, kada plaća mjesečno, može iznositi 25% (ali ne više od 175 PLN poreza koji se daje na račun u slučajevima kada postoji višak poreza plaćenog preko dospjelog poreza. U odgovarajućoj situaciji, obveznik PDV-a koji plaća tromjesečno može predstavljati 50% iznosa za trgovanje, iako ne veći od 350 PLN.